Kostumi për Halloween i vajzës së Kylie Jenner, do t’ua ëmbëlsojë ditën

By

Si e ëma, si e bija!

 

Vajza e Kylie Jenner, Stormi Webster sapo fitoi gjithë vëmendjen tonë për këtë Halloween me kostumin e saj. Ajo është maskuar si e ëma e saj.

Related image

Stormi kopjoi veshjen e nënës së saj nga 2019 Met Gala. Ylli njëvjeçar veshi një fustan livande ekstravagante të zbukuruar me pendë, një parukë të gjatë shumëngjyrësh dhe çantë të dekoruar me xhevahire.

Fansat e Keeping Up With Kardashians mund të kujtojnë se ajo eci në tapetin e kuq Met Gala në një fustan të bërë me porosi Versace. Dizajni ishte bërë nga rrjetë kristali të ndërthurur, kristale Swarovski dhe pendë struci.

 

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm