Kush tha që Shkenda ka puthje vetëm për shoqet ?! (FOTO)

By

Këngëtarja Shkenda Dubova festoi mbrëmë në prani të miqve ditëlindjen e saj të 26-të në një prej restoranteve të kryeqytetit.

Festa nisi para orës 00:00 me urime dhe puthje nga mikesha e saj, këngëtarja Fjolla Morina.

Por, puthjet Shkenda nuk i rezervoi vetëm për shoqet. Ajo gjatë festimeve në disa video shihet teksa i jep puthje pasionante të dashurit të saj, Labit.

Shkenda ka kohë që është në lidhje me pejanin mirëpo lidhja u zyrtarizua dhe u bë publike vetëm pas një prononcimi të këngëtares së hitit  ‘Maje n’men’ për emisionin Wazzup në Klan Kosova disa javë më parë. /PRIVE.AL

 

 

Artikuj të ngjashëm