Ku del të Shtunave Luana Vjollca ?!

By

Një mbrëmje të Shtunave në klub ?! Mund të vlej për shumë vajza e djem por jo edhe për Luana Vjollcën.

Prezantuesja bukuroshe orët e mbrëmjes ka vendosur t’i kaloj në palestër ku po ushtron në mënyrë që të mbaj linjat trupore.

Luana ka tash e një kohë që ka nisur seriozisht palestrën dhe rezultatet dorën në zemër nuk po mungojnë aspak.

Ndryshe, Luana u përfol së fundmi edhe për një operacion në hundë por asgjë nuk u konfirmua. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm