Jonida Vokshi mahnitë pa grim!

By

Me pohimin se ajo është një ndër fytyrat më të pëlqyera të ekranit pajtohemi të gjithë në shumicë dërrmuese.

Prezantuesja dhe aktorja Jonida Vokshi me bukurinë e saj natyrale gjithmonë ka reflektuar një pozitivitet.

E pa ngarkuar shumë në grim dhe pa ekspozime të tepruara në veshje, Jonida ka ditur që me thjeshtësi të marrë zemrat e publikut.

Por si është prezantuesja pa grim ?! Këtë e tregon një foto e postuar në Instagram nga vetë Jonida që pushimet i bën siç duhet, larg nga grimi dhe filtrat që tentojnë të reflektojnë perfeksion. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm