Ndahet çifti shumë i famshëm

By

Një lajm i keq për fansat e çiftit të njohur…

Dakota Johnson dhe Chris Martin janë ndarë, sipas raportimeve të fundit.

Aktorja 29 vjeçare dhe artisti 42 vjeçar, thuhet se u ndanë muajin e kaluar, tha një burim për The Sun.

“Chris dhe Dakota gjithnjë janë dukur të lumtur bashkë. Kishin folur edhe për fejesën por ata tani janë ndarë, gjë që erdhi si një surprizë për të gjithë”, shpjegoi burimi.

Chris dhe Dakota u lidhën në fillim të vitit 2018 por e kanë mbajtur shumë private lidhjen.

Asnjëri prej tyre nuk kanë komentuar rreth thashethemeve për ndarje.

Artikuj të ngjashëm