Alban Skenderaj detyrohet të anulojë performancat në Amerikë, kjo është arsyeja

By

Alban Skenderaj është detyruar të anulojë koncertet në Amerikë.

Përmes Instagramit, artisti njoftoi se çështjet familjare shumë të rëndësishme e kanë shtyrë drejt këtij vendimi.

Ai iu kërkoj falje organizatorëve dhe fansave duke iu kërkuar mirëkuptim dhe premtoi të tjera data së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm