Kush qëndron mbrapa suksesit të Bleros? (FOTO)

By

Pas punës dhe suksesit të secilit këngëtarë apo artist padyshim që qëndron dikush që e përkrahë dhe ndihmon atë në një mënyrë apo tjetër.

Blero Muharremi është një nga ata këngëtarë që si duket nuk i harron ata që i dhanë jetë ëndrrave të tij për muzikën.

Përmes këtij imazhi të publikuar nga vetë këngëtari kuptojmjmë së bëhet fjalë për producentin Johan Bejeherholm për të cilin siq duket Blero ka një respekt vërtetë të madh/PRIVE.AL/

6fbd6fffb8e874e3e7df3de3079a8c85c60356e83db8c7e6a14c538ca2331d10_full

Artikuj të ngjashëm