Koleksioni ‘Now you are mine II’ vjen nga Krenare Rugova

By

Krenare Rugova është një nga ato dizejnatoret që nuk zhgënjen asnjëherë në të sjellurit risi.

Me një stil tërësisht unik, Krenarja veçantësinë e saj e përcjell gjithnjë në kreacionet që bën.

Së fundmi u shpalosën pjesë nga koleksioni më i ri.

“Now you are mine II” sjell veshje të punuara me dorë.

Shkrepjet e koleksionit janë realizuar nga Besfort Syla, me Vesa Salihun modele dhe njëherësh art direcotr me Shend Miftarin.

Prive.al ju sjell foto nga veshjet e këtij koleksioni. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm