Kush po e shoqëron Tunën për pushime në Turqi? (FOTO)

By

Tuna Sejdiu nuk kishte kohë të rrinte pa bërë gjë për të përcjellë kështu se si po pritet projekti i saj i fundit “Dy tima”. Ajo shkoi në Turqi dhe atë në një nga hotelet më luksoze.

Imazhet që ajo publikon në rrjetet sociale sjellin një frymë mjaft relaksuese, nuk ka selfie të gjitha janë të bëra nga një dorë tjetër, madje edhe ky i natës së sontme i cili është mjaft enigmatik.

Imazhi paraqet një tavolinë për dy persona, darkë për dy dhe dy gota pijesh alkoolike. Kush po e shoqëron Tunën në një pushim kaq relaksues?/PRIVE.AL/

 

b6150cdeacc9faaee56490130bd305dfa1e322a20eca4bec397b295362fe9eb9_full

Artikuj të ngjashëm