Lajme të reja nga Blero! (VIDEO)

By

Këngëtari Blero është duke punuar në projekte të reja.

Siç merr vesh Prive, një këngë e re e tij është në finalizim dhe brenda pak ditësh do të nisin xhirimet e videoklipit.

Blero po punon i vetëm në gjithë produksionin muzikor.

Kënga e tij e fundit mbanë titullin ‘Bingo’ –  e cila iu dedikua të dashurës së tij Afronës.

Përveç të rejave rreth Bleros, videoja e mëposhtme sjell materiale rreth disa artistëve të njohur shqiptarë.

Ndiqeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm