Shikojeni si e nisë ditën Emina Çunmulajt (Video)

By

Të bëhesh me fëmijë do të thot të marrësh bekimin më të madh nga Zoti. Kaq e bekuar dhe e lumtur po tregohet modelja shqiptare Emina Çunmulaj tashmë e martuar dhe nënë e vajzës së saj EllaFaria.

Nuk kalon mengjesi apo mbrëmja pa shpërndarë moment aq të këndëshme me vogëlushen e saj e cila i ka zbukuruar jetën veq edhe më shumë.

Një moment të tillë magjik e ka ndarë sot me fansat e saj teksa vajzës pa ndërprerë i flet në gjuhën shqipe./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm