Kush e refuzoi Feron për bashkëpunime?

By

A e kanë refuzuar Feron, artistët shqiptarë për bashkëpunime?

Përgjigjen e kësaj pyetje e ka treguar reperi përmes 60 sekondave të emisionit Prive, të shtunën që ka kaluar.

Ndër të tjerash, ai tregoi a kanë sextape me Arbenitë dhe kush është xheloz më shumë.

Në videon e mëposhtme mund të kuptoni edhe gjëra të tjera për Feron, ndiqeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm