Kush ja la emrin Roanit? Kështu përgjigjet Majk… (VIDEO)

By

Këngëtari Majk ishte sonte i ftuar në NIN me Alaudin Hamitin.

Pas suksesit të madh me ‘Pasha jetën’ në bashkëpunim me Capital T, Majki foli për këtë projekt dhe jo vetëm.

Mes tjerash, në intervistë ai foli edhe për djalin e tij Roan.

Kur u pyet se a ja ka lënë ai emrin, Majki i prerë tha se jo teksa nuk deshti të përmendë se kush ia ka lënë, për të mos përmendur emrin e Majlindës.

Ndiqni të plotë më poshtë intervistën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm