“Nëse do të isha më i pasuri i botës, do të martoheshe me mua?”, Greta Koçi habit me përgjigjjen

By

Këngëtarja Greta Koçi është shumë aktive në Instagram madje shpesh herë e shfrytëzon opsionin pyetje/përgjigje për të qenë sa më afër fansave të saj të cilët janë shumë.

Sonte, Greta ishte përball një pyetje goxha të vështirë.

“Nëse do të isha më i pasuri i botës, do të martoheshe me mua?”, e pyeti një ndjekës këngëtaren.

Dhe artistja nuk nguroi t’i përgjigjej me shumë sinqeritet madje shumë gjatë.

Më poshtë mund ta lexoni përgjigjjen e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm