Për një trup si të Morena Tarakut, këtë duhet ta hani për darkë!

By

Më shumë se për karrierën muzikore, ajo është e përfolur e e njohur për format fizike të cilat i ka thuajse në perfeksion.

Këngëtarja Morena Taraku, bën palestër dhe ka një trup për lakmi, të formësuar dhe tejet fit.

Por, për një linjë të tillë trupore ajo sakrifikon ushqimin dhe gjërat e shijshme që do mund t’i hante për darkë.

Prandaj, për të qëndruar aq fit ajo ha jogurt me drithëra, një ushqim ndoshta jo aq i shijshëm por shumë i shëndetshëm e i këshilluar edhe nga nutricistët. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm