Dafina Dauti në lidhje dashurie? (FOTO)

By

Për jetën private të këngëtares Dafina Dautit flitet relativisht pak.

Përpos faktit që është një nënë beqare e cila ja del e vetme të rrisë vajzën e saj Elizabetën, emri i këngëtares nuk është lakuar shpesh për ndonjë lidhje të mundshme.

E dyshimet nisën nga një fotografi e fundit përkrah një mashkulli.

Ndjekësit në rrjete sociale nisën ta komentojnë ‘çiftin’ i cili në fakt… është thjesht një dyshe miqsh!

Dafina nuk është në lidhje me djalin në fjalë i cili është trajner fitnessi por me të gëzon vetëm një shoqëri të mirë dhe goxha të afërt.

Personi (nëse ekziston një i tillë) krah Dafinës vazhdon të mbetet misterioz… /Prive.al

@danithaci ❤️

A post shared by Dafina Dauti (@dafina.dauti) on

Artikuj të ngjashëm