Kur ëndrra bëhet realitet, shqiptarja performon në skenën më gjigante në botë

By

Është njëra ndër këngëtaret që ka arritur suksese të njëpasnjëshme gjatë karrierës së saj.

Por, këtë herë, ëndrra iu bë realitet. Elhaida Dani ka njoftuar se sonte do të performojë për herë të parë në njërën ndër skenat më të rëndësishme në botë, në atë të Pallatit të Kongreseve në Moskë.

Lajmin e bëri të ditur Elhaida përmes një fotografie në Instagram, ku edhe ka treguar se ëndrra e saj u kthye në realitet.

Këngëtarja mori shumë lëvdata dhe pëlqime tek fotografia./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BhhUzDih3Wf/?taken-by=elhaidadani93

Artikuj të ngjashëm