Flori po vuan nga një sëmundje serioze? (VIDEO)

By

Ka kaluar kohë e gjatë pa dëgjuar për Flori Mumajesin.

Këtë vit, këngëtari nuk ishte aktiv në muzikë e as në rrjete sociale dhe kjo ka bërë që disa media të shkruajnë se ai po vuan nga një sëmundje serioze.

Por ky lajm nuk është i vërtetë.

Në videon më poshtë i kuptoni detajet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm