Në kujtim të adoleshencës, Shyhrete Behluli takohet me kujdestarin, shokët dhe shoqet e klasës

By

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, është takuar me kujdestarin, shokët dhe shoqet e klasës.

Përveç se këtë moment e përjetoi vetë, ajo e ndau edhe me ndjekësit e saj duke postuar fotografi në Instagram, ku shihet bashkë me grupin me të cilët ishte në klasë.

Shyhretja duket e lumtur në mesin e atyre me të cilët e kaloi një pjesë të jetës.

Në anën tjetër, këngëtarja ditë më parë ka publikuar këngën e re me titull “Gurbetqari” në bashkëpunim me Gold Ag./Prive.al

View this post on Instagram

Kujdestari, shoqet dhe shoket e klases 😊

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

 

Artikuj të ngjashëm