Prive ekskluzive: Brenda videoklipit të ri të Bleonës

By

Bleona Qereti ka paralajmëruar fansat e saj se po i rikthehet muzikës, me prurje të reja.

Hapi i parë në këtë premtim është realizimi i videoklipit të këngës “Haters” e cila u publikua më 27 shtator të vitit të kaluar.

Aso kohe ajo kishte paralajmëruar këngën e re me një postim të gjatë në llogarinë e saj në Instagram duke shkruar:

“Kënga ime e re do të publikohet në datë 27 shtator. Kam vendosur të flas për një fenomen që është bërë pjesë e jetës së çdo personi që përdor rrjetet sociale, veçanërisht personazhet e njohur. Jo të gjithë ne kemi kurajën të zbulojmë se çfarë është në të vërtetë: Një kancer digjital! Jam duke folur për komentet të mbushura me urrejtje nga njerëz të mjerë, të cilët shumicën e kohës shkruajnë nga llogari false duke përdorur WiFi falas. Këta dështakë nuk kanë as kurajën të përdorin emrat e vërtetë dhe kjo është e vetmja mënyrë për të justifikuar dështimin e tyre në jetë duke ju drejtuar gishtin të tjerëve, që në të vërtetë kanë punuar fort për të arritur aty ku janë! P.S: Ju fal të gjithëve, sepse nëse më ndiqni ju jeni fansa.”

View this post on Instagram

#HATERS My new single is coming out on September 27th in all the streaming services. So I decided to speak out loud for a phenomenon that has become a part of everyone’s life, who is using the social media – especially #celebrities. But not very many of us have the courage to point it out for what it really is: A #digital #cancer !!! I am talking about the #hating and #bullying #comments of #miserable people which, most of the time, are sent from #fakeaccounts using the free #WiFi‼️ The #losersclub don’t even have the courage to use their #real name, and this is their only way of justifying their own #failure in life by pointing fingers at the others – who actually have worked very hard to be where they are at!!! PS: I forgive you all!!! Because #bitch….. If you are following – YOU – ARE – A – #FAN!!! #bleonaires #letsgo #stopbullying #stop #haters stop #digitalcancer Vendosa te flas per nje fenomen qe eshte kthyer ne #kancer digital!! #bullizmin ! Duhet te gjithe te ndalojme kete fenomen kaq te shemtuar qe fatkeqesisht vjen vetem xhelozia dhe urrejtja e njerezve te vegjel, qe flasin pa fakte e nuk kane kurajon te kerkojne arsyen e deshtimit tek vetja por fajesojne gjithmone dike tjeter per poziten ne te cilen ndodhen momentalisht. ✌🏻#hatersgonnahate

A post shared by Bleona (@bleona) on

Tani ajo po punon në videoklipin e kësaj kënge dhe Prive ka siguruar disa foto ekskluzive se si do të duket ajo brenda videoklipit të ri që do të lansohet shumë shpejt, me 1 mars. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm