Dyshja e njohur bëhen prindër për herë të parë

By

Familja e aktores amerikane Jamie Chung dhe aktorit amerikan Bryan Greenberg u dyfishua me ardhjen në jetë të binjakëve të tyre.

Çifti njoftoi në Instagram se ata mirëpritën fshehurazi binjakët, duke ndarë një video duke mbajtur të dy foshnjat.

Greenberg dhe Chung nuk njoftuan kurrë se po prisnin fëmijë.

Dyshja u martuan në një ceremoni të Halloween në El Capitan Canyon në Santa Barbara, Kaliforni, në vitin 2015, tre vjet pasi ata filluan të takoheshin.

Artikuj të ngjashëm