Kujt po i thotë ‘Të Dua’ Arilena?! (FOTO)

By

Këngëtarja e re e shumë e talentuar, Arilena Ara, së fundmi mori vëmendjen e gjithë publikut dhe kolegëve të saj me projektin ‘Nëntori’ me të cilin po konkurron në festivalin ‘Kënga Magjike’.

Projekti i ri e çoi Arilenën në një tjetër nivel duke marrë komplimente nga shumë kritik të kësaj fushe.

E duket se muzika është i vetmi angazhim momental për këngëtaren sepse nuk është se ajo shquhet për ndonjë lidhje apo ndonjë aktivitet tjetër në jetën private.

Edhe fjalën “Të dua” ndoshta në “mungesë” të një të dashuri ka zgjedhur t’ia thotë një mikeshës së saj në Instagram teksa ka publikuar edhe një fotografi përkrah saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm