A e ka gjetur Fjolla Morina fatin e jetës? (VIDEO)

By

Së fundmi, Fjolla Morina ka folur për përiudhën e vështirë gjatë vitit të kaluar, kur nëna e saj ishte e sëmurë.

Përveç kësaj pjese të ndjeshme, Fjolla foli edhe për jetën personale.

A e ka gjetur ajo fatin e jetës dhe me çfarë po merret aktualisht?

Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm