A i ka bërë dikujt dedikim Young Zerka? (VIDEO)

By

Young Zerka iu ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve në 60 sekonda të Prive.

Artisti nga Shqipëria tregoi a i ka bërë dikujt dedikim, kujt i frikësohet, a ka pasur ndonjëherë në jetë ndonjë Ana dhe a ka pasur në shtrat këngëtare.

Të gjitha por jo vetëm, i kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm