Dafina Zeqiri “zbulon” një motër të re, e pabesueshme sa ngjajnë!

By

Reperja e famshme amerikane Belcalis Almanzar, e njohur nën emrin artistik si Cardi B, ishte e ftuar mbrëmjen e kaluar tek komediani Jimmy Fallon.

Por këngëtarja Dafina Zeqiri, nuk e ka ndjekur emisionin si një shikuese e thjeshtë.

Ajo ka kapur disa momente nga interfista e Cardi B me Fallon dhe është e pabesueshme ngjashmëria fizike që Zeqiri ka me reperen.

Image result for dafina zeqiri

Madje ajo e quan motër, ngase ato të dyja ngjajnë shumë në fizikun e saj.

“Cardi B, është motra ime e humbur, ju betohem”, ka shkruar Dafina duke publikuar imazhe të reperes në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm