Konfirmohet: Milot Rashica dhe Belkiz në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e foshnjës

By

Para disa javësh, Prive raportoi e para se Milot Rashica dhe Belkiz Kera po bëhen sërish prindër.

Së fundmi, me anë të një postimi në Istagram, çifti konfirmuan lajmin e bukur.

Ishte Belkiz ajo që publikoi një video në rrjetin social, duke zbuluar se çifti po presin sërish një djalë.

Më poshtë mund të shihni të plotë postimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm