Rita Ora sapo u rikthye me ish të dashurin?

By

Thuhet se ajo u rikthye me ish të dashurin e saj Andrew Watt, pas 5 muajsh që u ndanë.

Dhe nuk është larg mendsh pasi ajo u pa duke drekuar me të në Ibiza, Spanjë.

Rita Ora morri gjithë vëmendjen me veshjen e saj tërheqëse. Ajo kishte veshur një fustan ngjyrë ari pa reçipeta.

Ndoshta ky është rifillimi i një romance të vjetër apo ndoshta thjeshtë drekë mes dy miqsh? Kjo pritet të shihet së shpejti.

Burimi: Dailymail.co.uk

 

Artikuj të ngjashëm