Për çfarë u pendua Eliza Hoxha? (VIDEO)

By

Këngëtarja e njohur shqiptare, tani pjesë e politikës, Eliza Hoxha, ka treguar disa gjëra rreth vetes përmes rubrikës “Qitja pikën” në emisionin Prive.

Ajo tregoi për çfarë u pendua, çka e dëshpëron dhe çfarë i ka mbetur peng.

Por jo vetëm kaq.

Eliza flet edhe për muzikën…

Këto dhe të tjera i mësoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm