DJ i famshëm priti eventin më të rëndësishëm për të dhënë lajmin se po bëhet baba

By

Tiësto do të bëhet sërish baba!

Producenti holandez i muzikës, 53-vjeçari, njoftoi në Instagram të hënën se ai dhe gruaja Annika Backes po presin fëmijën e tyre të dytë së bashku. Çifti tashmë janë prindër të vajzës Viola Margreet, 16 muajshe.

Tiësto, emri i vërtetë i të cilit është Tijs Michiel Verwest, ndau lajmin emocionues së bashku me fotot e çiftit në ceremoninë e 64-të të çmimeve Grammy të së dielës, ku Backes zbuloi zbuloi barkun e rrumbullakosur në tapetin e kuq.

Në një foto, DJ vendos dorën në barkun e gruas së tij dhe puth. “Po pres një tjetër fëmijë me dashurinë e jetës sime ❤️”, ka shkruar ai. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Tiësto (@tiesto)

Artikuj të ngjashëm