Do të fiksoheni me këngën “Pa ty” nga CRICKET x MUMA

By

Po qe se jeni në kërkim të një kënge të re për të shtuar në listën e këngëve që dëgjoni, “Pa ty”, është ajo që ju duhet.

Për muzikën dhe prodhimin është kujdesur Cricket, ndërkaq për melodinë dhe tekstin është kujdesur Endrit Mumajesi ose siç njihet ndryshe MUMA.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë këngën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm