Kjo ishte gjëja e çuditshme që bënte Dua Lipa kur ishte e vogël!

By

Tash është shndërruar në një vajzë tejet atraktive. E gjatë, e bukur dhe me një trup top modelesh.

Por a e keni parë ndonjëherë këngëtaren e famshme Dua Lipa kur ishte fëmijë?

Po kaq e lezetshme sa është sot ishte edhe kur qe e vogël, dhe fytyra e saj nuk ka ndërruar shumë nga atëherë.

Në një fotografi që ajo ka publikuar në Instagram, bashkë me një shoqe të sajën, shihet në vaskë kur si fëmijë, shijonte kënaqësinë që të japin fluskat.

“Kur isha e vogël dhe shkoja te dikush për të kaluar natën, vishesha në bikini dhe aktroja sikur po lahesha në një pishinë. Shpesh e gjej veten duke bërë gjëra të tilla të çuditshme”, ka shkruar Dua. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm