Problemet që fama i solli Bleona Qeretit

By

Bleona Qereti ka disa probleme me famën. Por nuk janë probleme të rënda supozojmë.

Në profilin e saj në Instagram ajo ka publikuar diçka tejet interësante, të cilës i jep një konotacion po ashtu interesant.

Nëse shkruan në ëeb faqen e Google Translate Bleona në shqip, dhe tenton ta përkthesh në suedisht, të del emri e mbiemri i këngëtares, Bleona Qereti.

Këtë situatë Bleona e ka përshkruar si: probleme të famshmish. /Prive.al

#Hilarious #bleonaires ?????? #fame #famouspeopleproblems #holygrail

A post shared by Bleona (@iambleona) on

Artikuj të ngjashëm