Mirëmëngjesi më i “nxehtë” nga Zajmina (FOTO)

By

Nuk janë të rralla rastet kur artistët tanë përmes imazheve në rrjetet  sociale u urojnë fansave të tyre “natë të mirë” apo “mirëmëngjes”

Mirëpo këngëtaret femra janë ato që përkujdesën të kenë një pamjë sa më të kururar dhe për më tepër shumë seksi në imazhët e tyre karshi këtyre përshkrimeve.
Sot, ishte Zajmina Vasjari ajo që bëri një gjë të tillë në llogarinë e saj.

E veshur me xhinse  të bardha dhe një bluzë mjaft transparente, këngëtarja nga Shqipëria edhe kësaj radhe paraqët në një mënyrë mjaft provokative hiret e saja mjaft të bukura derisa mbishkrimi i saj është “Mirëmëngjesi” ./PRIVE.AL/

13020395_1721519608129269_619708490_n

 

Artikuj të ngjashëm