Festë në familjen e Shyhrete Behlulit, ja çfarë po celebrohet (FOTO)

By

Nuk janë të pakta festat e gëzimit në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli,.

Ajo është nënë e pesë fëmijëve dhe sigurisht, është e bekuar të ketë shumë gëzime në familjen e saj.

Arsye për festë kësaj here ishte ditëlindja e djalit të saj më të vogël, Lumit.

Këngëtarja e ka uruar të birin e saj përmes rrjetit social Instagram, duke i dëshiruar shëndet e dashuri në jetë.

“Gëzuar ditëlindjen ma i vogli i nanës, të dëshiroj shëndet dhe dashuri t’pa fund për të gjithë ata që i do dhe të duan”, ka shkruar Shyjretja.

Gjatë muajit të kaluar, në familje kishin edhe një tjetër aryse për të festuar, ngase ishte viti kur lumi u bë maturant, duke përfunduar shkollën e mesme. /Prive.al

Gëzuar ditëlindjen ma i vogli i nanës, të dëshiroj shëndet dhe dashuri t pa fund për të gjithë ata që i do dhe të duan ❤?

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Artikuj të ngjashëm