Blero jep një lajm të ri…

By

Këngëtari Blero ka bërë një paralajmërim mbrëmë vonë.

Ai bëri të ditur se shumë shpejtë do të kemi këngë të re nga ai por në bashkëpunim me  Ylber Osmani.

Nuk dihet saktë data e publikimit mirëpo një pjesë e shkurtër e videoklipit veç është publikuar.

Projekti quhet ‘A e din’ dhe pason ‘Bingo’ e cila iu kushtua të dashurës së tij Afronës./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BpAStEEBBQO/?taken-by=bleromuharremi

Artikuj të ngjashëm