GASHI publikon videoklipin e bashkëpunimit me DJ Snake

By

GASHI ka nxitur një varg hitesh në vitin 2019 në mesin e tyre këngët si  ’Roses’, Year Year My ” me G-Eazy,‘ That’s Mine ’me Ledri Vula dhe‘ Coming Down ’me KIDDO.

‘Safety’ është kënga e tretë e DJ Snake dhe GASHI së bashku pas bashkëpunimeve të tyre të fundit ‘Paris’ dhe në vitin 2018 ‘Creep On Me’  bashkë me French Montana.

Dyshja përveçse miq të vjetër, poashtu sollën edhe tre hite bashkë. Qasja e shkrirë e R&B për “Safety” pa dyshim që do të jetë një këngë e preferuar nga të dy audiencat e artistëve.

Kënga ishte publikuar tre javë më parë, kurse videoklipi u publikua sot dhe ju mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm