Kjo ishte atmosfera që mbretëroi në koncertin e Unikkatilit

By

Ishte pritur e paralajmëruar gjatë!

E më në fund, dita për koncertin e madh të Unikkatilit në Durrës, erdhi!

Lideri i TBA, reperi që shkroi historinë në hip-hopin shqiptar, siç edhe mendohej, pati një koncert i cili do të mbahet mend gjatë.

Kjo mes tjerash për interesimin e madh dhe atmosferën elektrizuese që mbretëroi mbrëmë në Durrës.

I gjithë qyteti u bllokua nga turma e madhe e mbledhur për një njeri – Unikkatilin.

Videot e mëposhtme nga koncerti e tregojnë më së miri atmosferën që mbretëroi në Durrës, mbrëmjen që lamë pas! /Prive.al

A e dini cka? Boni tag 1 shok te OTR dhe tregoji qe DURRSI osht TBA?

A post shared by • T B A • (@thebloodyalbozfamily) on

LIVE NOW ??

A post shared by • T B A • (@thebloodyalbozfamily) on

Mo shum ka jasht, se sa mrena?

A post shared by • T B A • (@thebloodyalbozfamily) on

Artikuj të ngjashëm