Kujt po i pengon suksesi i ‘Kalon’?! Lumi B reagon ashpër

By

Dje, Lumi B dhe Dafina Zeqiri publikuan bashkëpunimin e tyre më të ri ‘Kalon’.

Kënga që prej minutave të parë u pa se do jetë një hit i pakontestueshëm i kësaj vere, falë kritikave pozitive që erdhën menjëherë.

Por, në tentim për t’ia frenuar suksesin, dikush ka raportuar këngën në Youtube duke bërë që për disa orë të jetë e paqasshme në Youtube.

Mbi zhvillimin ka reaguar Lumi B përmes një postimi në Instagram ku shprehet: ‘Kena dhez edhe pa Youtube. Juve qe po ju pengon suksesi jonë e që pe dimë kush jeni, hajt se t’kalon. Kënga kthehet shumë shpejt’

Sa lodheni tu raportu ma mire boni naj sen t fort……….

A post shared by LumiB (@lumib) on

Nuk dihet për kë mund ta ketë pasur Lumi por duket se bëhet fjalë për rivalitet mes kolegëve. Teksa mbesim ende kuriozë mbi emrat e mundshëm, s’na mbetet gjë tjetër pos ta shijojmë këngën që tashmë në mëngjes është kthyer në Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm