Çiljeta mahnitëse në klipin e ri

By

Këngëtarja Ciljeta Xhilaga do të vijë me një projekt të ri këtë verë.

Siç vepron zakonisht, Çili do bashkojë forcat me artistë të tjerë.

Në këtë rast, bashkëpunimi do jetë me Alar Band dhe do titullohet ‘Bonbone’.

Fotot e para nga sheshxhirimi në Borsh i ka ndarë vetë Çiljeta me ndjekësit në rrjete sociale teksa pritja deri në publikimin e këngës besohet të mos jetë shumë e gjatë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm