Rina Balaj thotë se nuk ishte vetvetja kur ishte në publik

By

Rina Balaj ka treguar shumë gjëra rreth vetes përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram.

Këngëtarja që dikur ishte pjesë e On Records, bëri me dije se me reperin Sinboy është në lidhje që nga viti kur doli bashkëpunimi i tyre Gigi.

Ndër të tjerash, ajo tha se nuk ishte vetvetja në publik edhe pse gjithmonë ka qenë e njëjta.

Ndryshe, Rina dhe Sinboy aktualisht nuk po ndahen nga njëri-tjetri. Ata po sjellin edhe projekte bashkë dhe kanë në plan një album I cili vjen së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm