Kjo është gjëja më e shtrenjtë që Tayna ka në dollapin e saj

By

E ftuar në një intervistë ekskluzive për Prive ishte Tayna.

Artistja u rikthye për të na zbuluar shumë gjëra nga jeta e profesionale dhe ajo personale.

Ndërkohë, ajo këtë verë do të rikthehet fuqishëm në industrinë e muzikës.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm