Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, prindërit më cool

By

Ata janë një nga çiftet më të famshme në botën e showbizit.

Këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez dhe ish bejsbollisti, Alex Rodriguez, janë të njohur edhe si prindërit më modernë të momentit.

Ata së fundmi kanë shkuar bashkë me vajzat e tyre dhe me një grup të miqve, në koncertin e Ariana Grandes në “American Airlines Arena” në Miami.

Këtë e ka bërë të ditur Rodriguez, përmes një postimi në Instastory, ku shihet duke kërcyer së bashku me vajzat Natasha, Ella dhe Emme.

Artikuj të ngjashëm