Kida dhe Ledri në bashkëpunim dhe kjo është data e publikimit

By

Prive pati raportuar javë më parë se Kida dhe Ledri do të vinin me një bashkëpunim të ri që do jetë edhe tingulli i verës 2022.

Artistët kanë ndarë edhe disa imazhe të shkëputura nga videoklipi.

Tani së fundmi ata zbuluan se kënga me titullin “T’du” publikohet me 5 maj. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by KIDA (@kida)

Artikuj të ngjashëm