Kidda lanson projektin e ri, në videoklip marrin pjesë edhe fansat e tij

By

Kidda sapo ka lansuar projektin e tij të ri të titulluar “Loca”.

Krahas projektit të ri ai nisi edhe një sfidë për ndjekësit e tij të quajtur #locachallenge.

Shumë nga ata që realizuan sfidën dhe e nisën në adresë të këngëtarit, tashmë janë pjesë e videoklipit të rij të ri.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm