Ja çfarë po i pëlqen Renee’s të bëjë në shoqërinë e Erës!

By

Mesa duket edhe kjo vajzë do t’iu ngjajë grave të familjes Istrefi. Artiste.

Nënën e ka këngëtare, tezen po ashtu por Renee vogëlushja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës do të orientohet diku tjetër.

Të paktën këto janë shenjat që po jep vajza e ëmbël e çiftit të famshëm.

Në një video që Era Istrefi ka publikuar në Snapchat, Renee shihet duke ngjyrosur mbi një bluzë me shabllon të gatshëm.

Ajo me fokusim të madh, ngjyros figurat e bluzës me ngjyrat që i ka pranë, ndërsa tezja e saj e gjiron.

Renee ka marrë tërë vëmendjen e familjes, sepse shpesh në videot e imazhet që ata publikojnë në rrjetet sociale ajo ka rolin kryesor. Edhe Era, e cila pavarësisht angazhimeve të shumta, po gjen kohë për ta argëtuar mbesën e saj të vetme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm