Ja sa i ngjanë vajza e madhe Aurela Gaçes! (FOTO)

By

Super këngëtarja shqiptare, Aurela Gaçe ka kohë që ka fituar epitetin e të qenurit nënë e së fundmi një gjë të tillë ajo e përjetoi përsëri duke sjellur në jetë edhe një fëmijë.

Aurela është bekuar me dy vajza të cilat i ka emëruar Grace dhe Abigail Isabelle teksa edhe pse është një fytyrë kaq publike familjen e saj dhe privatësinë i ruan me fanatizëm.

E mu për këtë fakt edhe vajzat e saj ajo zgjedh ti mos i ekspozojë shpesh në publik teksa rregullin në fjalë ajo ka vendosur t’a thyej së fundmi.

Kjo pasi Aurela publikoi një fotografi të vajzës së madhe e cila duket ti ket ngjarë mjaft shumë këngëtares. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm