Ky artist shqiptar nuk di të vishet sipas Alaudin Hamitit (VIDEO)

By

Prezantuesi i emisionit NIN në Klan Kosova, Alaudin Hamiti, njihet për stilin e tij të veçantë.

Së fundmi, ai është pyetur në emisionin e tij se cili këngëtar shqiptar nuk di të vishet.

Dhe po, ai u përgjigj dhe ju s’do ta besoni kë zgjodhi.

Se çfarë tha ai dhe kë zgjodhi, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm