Prezantuesja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

By

Prezantuesja e njohur shqiptare është bërë nënë për herë të dytë.

Bëhet fjalë për Jehona Bajrami-Gashi, moderatore e lajmeve në Klan Kosova, e cila solli në jetë djalin e saj të dytë.

Ajo dhe Zëvendësministri Dardan Gashi,  u bënë prindër sërish këtë të hënë dhe dolën nga spitali dy ditë më pas shëndosh e mirë.

Urime çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm