Vesa në përvjetorin me Big Basta: “E dëshmuam që asgjë në botë s’na ndanë…”

By

Vesa Luma dhe reperi Big Basta sot kanë përvjetorin e martesës.

Çifti i cili ka një djalë me emrin Lian, u martuan vite më parë në një ambient të hapur mes miqsh dhe familjes.

Këngëtarja hyri në Instagram për t’i shkruar disa fjalë në këtë ditë të rëndësishme për të dhe burrin e saj.

“Happy anniversary ♥️ @bigbastaofficial Deri sot e deshmuam qe asgje ne kete bote sna ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat .. Sepse cdo gje eshte e mundur kur Do me gjithe zemer 🙏. Krenare per cdo gje qe ndertuam, e me se shumti per frytin e kesaj dashurie #Liani Te dua shume my forever 24”, ka shkruar ajo duke ndarë sërish foto nga ceremonia e dasmës.

Gëzuar çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm