Çifti i famshëm të shqetësuar që po presin fëmijë në kohë pandemie

By

Çifti i famshëm, këngëtarja Katy Perry dhe aktori Orlando Bloom po përjetojnë disa ulje-ngritje gjatë shtatzënisë, sipas një raporti të së enjtes nga US Weekly.

Interesting: A source close to the couple revealed that the relationship between 35-year-old singer and 43-year-old actor 'has changed since she got pregnant,' as they are seen together in September 2018

Një burim i afërt me çiftin zbuloi se marrëdhënia midis këngëtares 35-vjeçare dhe aktorit 43-vjeçar “ka ndryshuar që kur ajo mbeti shtatzënë”.

Për marrëdhëniet e çiftit, burimi tha: ‘Orlando dhe ajo kanë disa ulje-ngritje tani.’

‘Katy po stresohet për faktin se po bëhet nënë për herë të parë, dhe Orlando po stresohet të sjellë fëmijën e tyre në jetë në këto kohë.’

Mirëpo këngëtarja është shumë e lumtur që po bëhet nënë për herë të parë përkundër fërkimit të raportuar në marrëdhënien e tyre pasi burimi shtoi se Katy “është e lumtur dhe e kënaqur me shtatzëninë e saj.”

Hopping happy: Katy showed off her baby bump as she dressed as the Easter Bunny last week

 

 

Artikuj të ngjashëm